Ulaşım SeçenekleriKatılımcıların Dikkatine!
 
*Beytepe Kampüsü nizamiye girişlerine kongremiz ile ilgili bilgi verilmiştir.

** Sticker bulunmayan araçlar kampüs içerisinde kaldıkları 1 saatlik sürenin ardından günlük 10 TL ödemektedirler. 

bootstrap theme
Mobirise


Kendi Arabanızla

Ankara-Eskişehir yolu üzerinden, Beytepe Köprüsü ile yerleşkenin A ana giriş kapısına ulaşılır. Köprüden önce “Hacettepe” yönlendirme tabelaları mevcuttur. Ana giriş kapısından girildikten 3 km sonra yerleşke içi yönlendirme levhaları size yardımcı olacaktır.

Mobirise

Kızılay'dan

(M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “BEYTEPE METRO İSTASYONU - BEYTEPE KAMPÜSÜ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür. Aynı durakta kongre boyunca saat 9.00, 9.15, 9.30 ve 9.45'te hareket edecek ve konferans salonlarına gidecek olan servisler de bulunmaktadır. 
Mobirise

AŞTİ'den

(A1) ANKARAY (AŞTİ-DİKİMEVİ) bağlantısı kullanılarak Kızılay durağında inerek (M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “BEYTEPE METRO İSTASYONU - BEYTEPE KAMPÜSÜ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür.  Aynı durakta kongre boyunca saat 9.00, 9.15, 9.30 ve 9.45'te hareket edecek ve konferans salonlarına gidecek olan servisler de bulunmaktadır.

Mobirise

Havaalanından

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı BELKOAİR 442-K otobüsleri ile Kızılay'a kadar ulaşarak (M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “BEYTEPE METRO İSTASYONU - BEYTEPE KAMPÜSÜ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür.  Aynı durakta kongre boyunca saat 9.00, 9.15, 9.30 ve 9.45'te hareket edecek ve konferans salonlarına gidecek olan servisler de bulunmaktadır.

Mobirise

Tuğrul İnal Konferans Salonu

Salon Edebiyat Fakültesi A Blok girişinde, sol taraftadır. 

Bedrettin Cömert Salonu

Salon Edebiyat Fakültesi E Blok girişinde, üst kattadır. 

Mehmet Akif Ersoy ve K-Salonları

Adres

Beytepe Mahallesi, Hacettepe Üniversitesi, Beytepe Yerleşkesi, Çankaya/Ankara

İletişim

Email: icta16@hacettepe.edu.tr 
Phone: +90 312 297 82 75